svētdiena, 2010. gada 18. jūlijs

X Latvijas jauniešu dziesmu un deju svētki 2010 Googles meklētāja datos

X Latvijas jauniešu dziesmu un deju svētki jau beigušies. Nenoliedzami tie bija krāšņi un lieliski svētki daļai Latvijas jaunatnes un jauniešu vecākiem.
Neskatoties uz neierasti karsto laiku (+33) svētku lielkoncerti bija ļoti apmeklēti un deju lielkoncerts Daugavas stadionā notika pat divas reizes, jo pieprasījums pēc tā biļetēm bija milzīgs.

Lūk svētku popularitātes atainojums Google meklētāja datos:Neskatoties uz svētku popularitāti Latvijā, piemēram, angļu valodā veikto Google meklējumu skaits ir tuvs nullei. Iespējams tūristiem un ārvalstu viesiem, kas apmeklē mūsu valsti zināmāki un pievilcīgāki varētu likties lielie dziesmu un deju svētki. Arī pēcsvētku gaisotne jau šķietami zudusi - atliek vien savilkt kopā galus, aplūkot pēdējās publicētās notikuma bilžu galerijas un ļauties atmiņām tiem, kas paši reiz dejojuši vai arī kuru jaunās atvases tagad auj kājās pastalas un vingrina deju soļus.

Populārākie internetā veiktie populārākie meklēšanas vaicājumi (tagi) Googles meklētājā - "dziesmu svētki 2010".

Bez lielajiem Latvijas ziņu portāliem X Latvijas jauniešu dziesmu un deju svētkus 2010 savā blogā pagaidām pieminējis vien blogeris Krizdabz, kas gan vairāk pievērsies tieši novitātēm svētku digitālās atspoguļošanas jomā - digitālām tiešsaistes 360 grādu fotogrāfijām, kas atrodamas lūk šeit: Mežaparks un Daugavas stadions.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru